ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ

• Η Δευτεροβάθμια Σχολική Επιτροπή του Δήμου Κρωπίας ενημερώνει τους υποψηφίους όλων των Σχολείων του Δήμου ( ΓΕΛ – ΕΠΑΛ – ΕΣΠΕΡΙΝΟ ) ότι μπορεί να προσέρχονται στο 1ο Λύκειο Κορωπίου από Δευτέρα 11 – 7 – 2022 έως και Δευτέρα 18 – 7 – 22  από τις 9.00 έως τις 13.00 για την συμπλήρωση του Μηχανογραφικού τους.
Δημιουργία κωδικού ασφαλείας για την ηλεκτρονική υποβολή Μηχανογραφικού  Δελτίου (Μ.Δ.) ΓΕΛ για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και Παράλληλου  Μηχανογραφικού Δελτίου (Π.Μ.Δ.) για εισαγωγή σε Δημόσια ΙΕΚ έτους 2022. –  5° ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕNIKO
  • Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 7 Ιουλίου 2022 το σεμινάριο με θέμα: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ & ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ για όλους τους μαθητές των Λυκείων του Κορωπίου που πήραν μέρος στις Πανελλαδικές Εξετάσεις.